Bestuur

Ellen Stoffels Voorzitster – Vorming Jonge Gezinnen
Mazel 33 ellenstoffels@hotmail.com 014/71.33.73 Kraanschot – Mazel – Zwepenstraat – Galerijke – Graanakkers
Béa Fontaine Ondervoorzitster – Sport
Broekstraat 25 bea.fontaine@hotmail.com 014/71.33.49 Broekstraat – Spoorwegstraat
Marleen De Vis Penningmeester
Engakkers 38 marleen.de.vis@hotmail.com 014/55.20.89 Engakkers – Brouwerijstraat – Slagmolenstraat
Maria Nuyts Onthaalverantwoordelijke – Grootouderactie – SCW
Loopstraat 34 maria.nuyts@skynet.be 014/55.38.89 Evenhof – Loopstraat
Mirand Thijs Ledenadministratie
Hoek 9 mthys60@hotmail.com 014/55.61.16 Hoek – Stationplein – Tielendorp – Veldstraat
Diane Leys PR – Facebook
Landekes 3 leys.diane@skynet.be 014/55.46.72 en 0493/62.47.82 Hoek – Landekes – Walravens – Hemelrijk – Waterstraat – Wespendongen – De Vloeyen
Vanessa Desmet PR – Website
Eigenaarsstraat 33 vanessa.desmet@telenet.be 0472/48.46.50 Eigenaarsstraat – Molenberg – Liezendries
Greet Janssen Sport
Opstal 40 greet.janssen@hotmail.com 014/55.46.57 Kaliebaan – Kazernestraat – Klein Broek – Landerij – Opstal
Griet Claes Sport
Hofdreef 45 griet.claes@thomasmore.be 014/70.84.40 en 0475.40.72.73 Bareelstraat – Hofdreef – Langendries – Laurierstraat
Francine Kenis Sport
Prijstraat 5 kenis.francine@skynet.be 014/81.34.78 en 0497/55.84.62 Prijstraat – Gierlebaan – Paradrijsstraat
Lieve Crauwels Sport
Haverland 34  lieve_crauwels@telenet.be 0475/40 69 18
Ilse Eykens Kinderoppasdienst
Mazel 7 ilse.eykens@gmail.com 0472/25.64.06 Heynsbergstraat – Spekstraat
Klaartje Limme Kinderoppasdienst
Loozijde 36 klaartje.limme@telenet.be 0478/64.63.24 Bosroos – Egelantier – Duinroos – Ganzestraat – Heidestraat – Klaproos – Loozijde – Pellaarstraat – Pioenroos – Watermolenstraat
Sofie Meir Jonge Gezinnenactie – Verkoop GSM-kaarten, Trein- en buskaarten, Filmtickets
Kerkstraat 63 sofie.meir@hotmail.com 014/45.09.83 Breemakkers
Kizzy Van de Sande Kortingskaarten NMBS
Kerkstraat 56 kizzy_vandesande@hotmail.com 014/43.48.17 Kerkstraat – Campfortstraat
Heidi Mariën Bestuurslid
Opstal 7 heike23@hotmail.com 0473/12.13.56 Spoorwegstraat – Kasteeldreef
Mieke Neefs Bestuurslid
Laurierstraat 16 mneefs15@gmail.com 0477/44.97.19 Gierlebaan
Tinne Quirijnen Bestuurslid
Molenberg 81 tinnequirynen@hotmail.com 0479/41.04.53 Balderij – Bareelstraat – Kerkstraat – Robbenwijk – Tielenheide – Verbrande Hoeven – Zevendonkseweg
Ann Janssens Bestuurslid
 Langendries 1 annjanssens1975@gmail.com 0473/85.69.19 Heipad – Kleinheiken – Pleintje – Prijstraat – Vonderstraat
Kristel Mateusen Bestuurslid
Pleintje 42  kristelmateusen@hotmail.com 0472/56.96.75